- Reklama -Zegarki damskie_kreacje_świąteczne - porównaj na Ceneo.pl
Strona głównaKino Helios KrosnoKino Helios Krosno. Projekty Specjalne 2-7 lipca 2022 r.

Kino Helios Krosno. Projekty Specjalne 2-7 lipca 2022 r.

-

Kino Konesera „Happy Together”

Kino Helios Krosno - "Happy Together"

Kino Helios Krosno, serdecznie zaprasza na „Happy Together” z cyklu Kina Konesera

Namiętność i chorobliwa zazdrość, potrzeba ekscytacji i stabilności, rozstania i powroty. Ho Po-Wing i Lai Yiu-Fai wyjeżdżają do Buenos Aires, by tchnąć nowe życie w swój niespokojny związek. Kochanków łączy więź mocna i destrukcyjna zarazem, emocji nie sposób pozostawić za sobą na drugim kontynencie. Pod deszczowymi chmurami i w palącym słońcu Argentyny, w pełnych napięcia rytmach tanga, mężczyźni odnajdą się i zagubią po raz kolejny.

Mistrzowski melodramat z największymi gwiazdami hongkońskiego kina – Leslie Cheungiem i Tonym Leungiem. Choć kamera Christophera Doyle’a łapie w obiektyw znacznie więcej przestrzeni niż zwykle, uczuciowa pułapka, w jakiej tkwią bohaterowie, pozostaje źródłem bólu, z którego nie potrafią zrezygnować. Jedna z najbardziej poruszających historii miłosnych w dziejach kina – i jedna z najważniejszych fabuł dla społeczności LGBTIQ w Hongkongu.

Data: 04.07.2022
Godzina: 18:00

https://www.helios.pl/55,Krosno/BazaFilmow/Szczegoly/film/24902

Kultura Dostępna „Powrót do tamtych dni”

Kino Helios Krosno - "Powrót do tamtych dni"

Kino Helios Krosno, serdecznie zaprasza na „Powrót do tamtych dni” z cyklu Kultury Dostępnej

Jest początek lat dziewięćdziesiątych. Czternastoletni Tomek, mieszka wraz z matką (Weronika Książkiewicz) na jednym z wrocławskich osiedli. Chłopiec, podobnie jak wielu rówieśników, wychowuje się bez ojca, który wyemigrował do USA. Jednak pewnego dnia Alek (Maciej Stuhr) nieoczekiwanie staje w drzwiach rodzinnego mieszkania. Wraz z nim w życiu Tomka pojawiają się: kolorowy telewizor, klocki Lego, buty Nike i wymarzony magnetowid. Szczęście Malinowskich nie trwa jednak długo. Wszystko przez obsesję Alka, której ten nie potrafi kontrolować. Czy jego bliscy zdołają mu pomóc, zanim będzie za późno?

Data: 07.07.2022
Godzina: 13:00, 18:00
Cena: 10 zł

https://www.helios.pl/55,Krosno/BazaFilmow/Szczegoly/film/23912

Helios na Scenie „KRAINA UŚMIECHU. Lehára z Piotrem Beczałą”

Kino Helios Krosno - "KRAINA UŚMIECHU. Lehára z Piotrem Beczałą"

Kino Helios Krosno, serdecznie zaprasza na „KRAINA UŚMIECHU. Lehára z Piotrem Beczałą” z cyklu Helios na Scenie

Piotr Beczała, jeden z najlepszych obecnie tenorów na świecie, w roli księcia Su-Czonga, śpiewającego słynną arię „Twoim jest serce me” – to najsilniejszy atut zuryskiego spektaklu „Krainy Uśmiechu”.

Drugim jest wysmakowana inscenizacja. Dzieło Ferenca Lehára, autora „Wesołej wdówki”, jest bardzo nietypowe jak na reprezentanta gatunku operetkowego, bo nie ma happy endu. Historia wiedenki Lizy, która zakochała się w chińskim księciu i dla niego postanowiła rozpocząć nowe życie w Chinach, nie kończy się dobrze.

Dziewczyna nie może pogodzić się z panującymi na chińskim dworze zwyczajami, tak kompletnie odmiennymi od europejskich. Mimo wielkiej i odwzajemnionej miłości do Su-Czonga, Liza postanawia wrócić do Austrii.

Cennik:

  • W dniu seansu: 38,90 zł
  • 1-7 dni przed seansem: 34,90 zł
  • 8 dni i więcej: 31,90 zł
  • Bilet grupowy: 29,90 zł

Data: 06.07.2022
Godzina: 18:00
Serdecznie zapraszamy!

https://www.helios.pl/55,Krosno/BazaFilmow/Szczegoly/film/24452/%E2%80%9EKRAINA-USMIECHU%22-Leh%C3%A1ra-z-Piotrem-Beczala

Helios dla Dzieci „Minionki. Wejście Gru”

Helios dla Dzieci "Minionki. Wejście Gru"

Kino Helios Krosno, serdecznie zaprasza na seanse z konkursami „MINIONKI. Wejście Gru” z cyklu Helios dla Dzieci

Minionki to film, który pokochały dzieci na całym świecie. Główni bohaterowie to czarne charaktery o złotych sercach, którzy rozweselą każdego małego i dużego kinomana.

Tego lata – w zupełnie nowej odsłonie – powróci największa animowana seria w historii oraz światowy fenomen pop kultury. W komedii „Minionki: Wejście Gru” poznamy nieopowiedzianą dotąd historię pewnego dwunastolatka, który marzy tylko o jednym – by stać się największym złoczyńcą świata.

Film łączy niezwykły, cięty humor, odniesienia do popkultury, emocje, znakomitą muzykę oraz nieokiełznaną akcję. Minionki trzeba po prostu obejrzeć!

Przed seansem czekać na Was będą quizy i zagadki do rozwiązania, a dla każdego małego kinomana minionkowa niespodzianka!

Data: 2-3.07.2022
Godzina: 12:30, 14:45

https://www.helios.pl/55,Krosno/BazaFilmow/Szczegoly/film/24800/MINIONKI%3A-WEJSCIE-GRU–Seanse-z-konkursami-2-3-lipca

Redakcja Krosno365
Redakcja Krosno365https://krosno365.pl
Krośnieński portal informacyjny krosno365.pl. Najnowsze, rzetelne informacje z życia Krosna i powiatu krośnieńskiego.
0 0 głosy
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wyróżnione
0
Kliknij, żeby przejść do komentarzyx