- Reklama -
Fotografia ślubna
Strona głównaKrosnoUkrainiec w terenie zabudowanym pędził z prędkością 130 km/h

Ukrainiec w terenie zabudowanym pędził z prędkością 130 km/h

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 39-letniemu kierowcy toyoty, który w terenie zabudowanym pędził z prędkością 130 km/h. Jednak to nie jedyne przewinienie mężczyzny, który kilkadziesiąt minut wcześniej został ukarany za wyprzedzanie na przejściu dla pieszych oraz lekceważenie znaków zakazujących wykonanie tego manewru.

Wczoraj przed godz. 22, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego krośnieńskiej komendy prowadzili pomiar prędkości na odcinku drogi krajowej nr 19 w miejscowości Lipowica. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na rozpędzoną toyotę, której kierujący przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość.

Za kierownicą pędzącego 130 km/h pojazdu siedział 39-letni obywatel Ukrainy. W związku ze znacznym przekroczeniem obowiązującej prędkości, policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyzny, nakładając na niego grzywnę w wysokości 2,5 tys. złotych i 15 punktów karnych.

Podczas sprawdzenia w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że przekroczenie prędkości to nie jedyne przewinienie drogowe, którego dopuścił się zagraniczny kierowca. Kilkadziesiąt minut wcześniej, mężczyzna został ukarany za wyprzedzanie na przejściu dla pieszych oraz lekceważenie znaków zakazujących wykonanie tego manewru.

ŹródłoKMP Krosno
Redakcja Krosno365
Redakcja Krosno365https://krosno365.pl
Krośnieński portal informacyjny krosno365.pl. Najnowsze, rzetelne informacje z życia Krosna i powiatu krośnieńskiego.
- Reklama -
Przegrywanie kaset VHS
Wyróżnione
Podobne artykuły
4 1 głos
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Kliknij, żeby przejść do komentarzyx