- Reklama -
Fotografia ślubna
Strona głównaKrosnoSprawdź stan techniczny auta i wykonaj serwis klimatyzacji na parkingu VIVO w...

Sprawdź stan techniczny auta i wykonaj serwis klimatyzacji na parkingu VIVO w Krośnie

Wybierasz się autem na urlop ? Aby w pełni cieszyć się z wypoczynku, koniecznie sprawdź przed wyruszeniem w drogę stan techniczny swojego pojazdu i klimatyzacji. Dlatego też zapraszamy w dniach 2 i 3 lipca do Strefy Serwisowej pojazdów na parkingu VIVO! Krosno, gdzie diagności ze Stacji Kontroli Pojazdów LO-STARK bezpłatnie sprawdzą stan każdego samochodu.

Bezpieczna i komfortowa jazda sprawnym samochodem to podstawa udanego wypoczynku. Dlatego też przegląd czy serwis klimatyzacji auta stanowi nieodzowny element przygotowań do podróży. Darmowe badania pojazdu wykonywane przez specjalistów ze Stacji Kontroli Pojazdów to doskonała okazja do sprawdzenia stanu technicznego auta. Pozwoli to uniknąć przykrych niespodzianek podczas wycieczki. Strefa Serwisowa, rozmieszczona na parkingu VIVO! Krosno, będzie działać w dniach 2 i 3 lipca (piątek-sobota) w godzinach 09:00-21:00. Diagności bezpłatnie sprawdzą m.in.: jakość i poziom płynów eksploatacyjnych (hamulcowego i chłodzącego), stan i ciśnienie opon, a także stan i ustawienie świateł. Na miejscu będzie można wykonać także serwis klimatyzacji z darmowym ozonowaniem pojazdu. Serwis klimatyzacji w cenie już od 99zł!

Dla uczestników akcji organizatorzy przygotowali także atrakcyjną niespodziankę. Każdy, kto skorzysta z powyższych usług, otrzyma bilet wstępu na niecodzienne motoryzacyjne wydarzenie, które odbędzie się już w sierpniu – Izdebki Drift Show.

– Z każdym rokiem poziom świadomości kierowców, z zakresu dbania o bezpieczeństwo własne, jak i pasażerów, znacząco wzrasta. Właściciele aut coraz chętniej decydują się na wymianę wyeksploatowanych elementów pojazdów, nie czekając, aż ulegną one całkowitemu zużyciu. Niemniej jednak w dalszym ciągu wielu kierowców nie zwraca należytej uwagi na stan swojego pojazdu. Dlatego też postanowiliśmy zorganizować mobilną Stację Kontroli Pojazdów w miejscu ogólnodostępnym. Chcemy w ten sposób zachęcić większe grono kierowców do kontroli pojazdów przed wakacyjnymi wyjazdami. W ramach akcji ,,Bezpieczne Wakacje, Sprawdzonym Samochodem”, zaplanowaliśmy również liczne atrakcje, takie jak Strefa Chillout z symulatorami jazdy czy prezentacja wyjątkowych pojazdów. Serdecznie zachęcamy więc do odwiedzenia naszej Strefy i skorzystania z nadarzającej się okazji do przygotowania swojego auta do wakacyjnego wyjazdu – mówi Rafał Lorenc, właściciel Stacji Kontroli Pojazdów LO-STARK – organizator akcji.

Całe wydarzenie przygotowano z myślą o fanach motoryzacji. Każdy, kto odwiedzi Strefę Serwisową,  będzie mógł skorzystać ze specjalnie przygotowanej Strefy Chillout, a w niej: będzie mógł poczuć się jak prawdziwy kierowca, siadając za kierownicą symulatora jazdy samochodem, obejrzeć zabytkowe pojazdy z Pijalni Czekolady w Korczynie, czy Driftowóz LO-STARK Drift Team. 

Na akcję ,,Bezpieczne Wakacje, Sprawdzonym Samochodem” zapraszają Stacja Kontroli Pojazdów LO-STARK i VIVO! Krosno.

Serdecznie zapraszamy!

ŹródłoVIVO Krosno
Redakcja Krosno365
Redakcja Krosno365https://krosno365.pl
Krośnieński portal informacyjny krosno365.pl. Najnowsze, rzetelne informacje z życia Krosna i powiatu krośnieńskiego.
- Reklama -
Przegrywanie kaset VHS
Wyróżnione
Podobne artykuły
0 0 głosy
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Kliknij, żeby przejść do komentarzyx