- Reklama -Zegarki damskie_kreacje_świąteczne - porównaj na Ceneo.pl
Strona głównaKrosnoWiadomościMłodzieżowe Centrum Edukacji Realnej. Spotkanie z doradcą zawodowym

Młodzieżowe Centrum Edukacji Realnej. Spotkanie z doradcą zawodowym

- Reklama -Odzież damska - zobacz ceny

W ramach naszego projektu Młodzieżowe Centrum Edukacji Realnej odbyło się niezwykle pouczające spotkanie z doświadczonym doradcą zawodowym. Tym razem uczestnicy mieli okazję zgłębić różnorodne ścieżki zawodowe i lepiej poznać aktualne trendy na rynku pracy.

Doradca zawodowy z pasją dzielił się swoją wiedzą na temat przyszłościowych zawodów, rozwijających się branż oraz umiejętności poszukiwanych przez pracodawców. Wspólnie z młodzieżą omówiono także sposoby zdobywania praktycznych umiejętności, które przydadzą się na rynku pracy.

Spotkanie to nie tylko przybliżyło młodym ludziom różnorodność możliwości zawodowych, ale także ukazało, jak ważne jest dostosowanie swoich umiejętności do oczekiwań współczesnego rynku pracy. Doradca zaprezentował inspirujące przykłady osób, które odniosły sukces w swoich dziedzinach, zainspirował do odkrywania pasji oraz śmiałości w realizacji swoich zawodowych marzeń.

Dzięki temu spotkaniu młodzież zyskała nie tylko nowe spojrzenie na swoją przyszłość zawodową, ale także motywację do rozwijania umiejętności, które pozwolą im odnieść sukces w wybranej dziedzinie. Projekt Młodzieżowego Centrum Edukacji Realnej stawia sobie za cel wsparcie młodych ludzi w odkrywaniu własnych talentów i kierunków rozwoju zawodowego. Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Obywatelskiego Dialogu i Aktywizacji ”SODA”.

- Reklama -Motoryzacja - sprawdź opinie
Redakcja Krosno365
Redakcja Krosno365https://krosno365.pl
Krośnieński portal informacyjny krosno365.pl. Najnowsze, rzetelne informacje z życia Krosna i powiatu krośnieńskiego.
- Reklama -AGD - wybierz na Ceneo.pl
Wyróżnione
- Reklama -Zdrowa żywność na Ceneo
Podobne artykuły
Kurtki i płaszcze damskie - porównaj na Ceneo
0 0 głosy
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Kliknij, żeby przejść do komentarzyx