- Reklama -Zegarki damskie_kreacje_świąteczne - porównaj na Ceneo.pl
Strona głównaKrosnoWiadomościMłodzieżowe Centrum Edukacji Realnej. Perspektywiczne ścieżki kariery

Młodzieżowe Centrum Edukacji Realnej. Perspektywiczne ścieżki kariery

- Reklama -Odzież damska - zobacz ceny

W ramach projektu Młodzieżowego Centrum Edukacji Realnej mieliśmy okazję gościć wybitnego prelegenta, który dzielił się spojrzeniem na najnowsze trendy w świecie pracy. Spotkanie miało na celu przedstawienie młodzieży perspektywicznych ścieżek kariery oraz omówienie zawodów, które zyskują na znaczeniu w obecnych czasach.

Prelegent w ciekawy sposób przedstawił młodzieży najnowsze trendy i potencjalne kierunki rozwoju zawodowego. Omówił, jakie zawody nabierają coraz większego znaczenia na rynku pracy, jakie umiejętności są szczególnie pożądane przez pracodawców, oraz jak można dostosować się do zmieniających się warunków na rynku.

Zachęcił młodych ludzi do zainteresowania się nowoczesnymi dziedzinami, takimi jak technologia informatyczna, inżynieria, czy rozwój technologii ekologicznych. Podkreślił również znaczenie umiejętności miękkich, takich jak umiejętność pracy w zespole, kreatywność czy umiejętność adaptacji do zmian.

Spotkanie z prelegentem było świetną okazją dla młodzieży, by poszerzyć horyzonty w kwestii swojej przyszłości zawodowej. Zdobycie wiedzy o najnowszych trendach na rynku pracy pozwoliło uczestnikom projektu lepiej przygotować się do wyzwań, jakie niesie współczesny świat pracy. Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Obywatelskiego Dialogu i Aktywizacji ”SODA”.

- Reklama -Motoryzacja - sprawdź opinie
Redakcja Krosno365
Redakcja Krosno365https://krosno365.pl
Krośnieński portal informacyjny krosno365.pl. Najnowsze, rzetelne informacje z życia Krosna i powiatu krośnieńskiego.
- Reklama -AGD - wybierz na Ceneo.pl
Wyróżnione
- Reklama -Zdrowa żywność na Ceneo
Podobne artykuły
Kurtki i płaszcze damskie - porównaj na Ceneo
0 0 głosy
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Kliknij, żeby przejść do komentarzyx