- Reklama -
Fotografia ślubna
Strona głównaZdrowie i Uroda"Mamuśki biegną dla Kubusia Biegnij i TY"

„Mamuśki biegną dla Kubusia Biegnij i TY”

Zapraszamy do udziału w biegu charytatywnym dla Kubusia z Bliznego oraz pikniku rodzinnym w rymanowskim parku!

Piłkarska drużyna „Mamusiek Aktiv Pro” z Rymanowa przy współpracy z rymanowskim Klubem Biegacza Finisz jest organizatorem biegu charytatywnego dla Kubusia Zwierzchowskiego. Trzy miesięczny chłopczyk z miejscowości Blizne k. Krosna zbiera ogromną sumę pieniędzy na operację serca w USA. Kwota jaka potrzebna jest na operację to ponad  6 mln złotych.  Impreza ma charakter charytatywny więc cała kwota z opłat startowych oraz pikniku rodzinnego,  przekazana zostanie na leczenie chłopca.

Podczas wydarzenia zaplanowano: bieg główny na 10km po okolicznych górkach i pagórkach,  bieg familijny o trasie 2 km, jak również krótkie biegi o dystansie 160 i 100 metrów dla najmłodszych uczestników wydarzenia. Dodatkowo wydarzenie będzie miało charakter pikniku rodzinnego – w imprezę włączają się kolejne  instytucje i organizacje działające nie tylko na terenie Gminy Rymanów, ale w całym powiecie krośnieńskim. Podczas imprezy odbędzie się pokaz strażacki w wykonaniu OSP Rymanów oraz OSP Posada Górna, zaplanowany został także blok animacji dla dzieci oraz kolorowe malowanie twarzy – które poprowadzi Animator Czasu Wolnego Ela Adamska wraz z swoją drużyną. Imprezę uświetnią też swoją obecnością Jedlickie Stowarzyszenie Motocyklowe Sherodwood Rideres. Miłośnicy przyrody będą mogli porozmawiać z przedstawicielami Nadleśnictwa Rymanów, którzy specjalnie na pikniku przygotują swoje stanowisko i opowiedzą dzieciom o tajnikach przyrody. Dla łasuchów, będzie przygotowany słodki kącik, w którym będzie można spróbować domowych wypieków a o aspekt sportowy – Mini Turnieje i Tory sprawnościowe dla maluchów zadbają trenerzy Akademii Piłkarskiej Aktiv Pro, a dla uczestników mamy przygotowaną także niespodziankę muzyczną.

Dla uczestników czekają medale oraz atrakcyjne nagrody. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału zapraszamy do przesłania na adres mail: mamuskibiegnadlakubusia@gmail.com swoich danych kontaktowych  Startujemy 27 czerwca w Parku Rymanowskim o 12.00. Opłata startowa to 25zł- tak nie wiele, a może uratować Kubusiowi życie.

Katarzyna Rysz-JęczkowskaPrezes Zarządu Stowarzyszenia Aktiv Pro

Redakcja Krosno365
Redakcja Krosno365https://krosno365.pl
Krośnieński portal informacyjny krosno365.pl. Najnowsze, rzetelne informacje z życia Krosna i powiatu krośnieńskiego.
- Reklama -
Przegrywanie kaset VHS
Wyróżnione
Podobne artykuły
0 0 głosy
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Kliknij, żeby przejść do komentarzyx