- Reklama -
Fotografia ślubna
Strona głównaKrosnoOtwarcie biura poselskiego Konfederacji w Krośnie

Otwarcie biura poselskiego Konfederacji w Krośnie

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa poświęcona otwarciu biura poselskiego Konfederacji w Krośnie. Czy Krosno stanie się nowym centrum wolnościowców, narodowców i konserwatystów?

W wydarzeniu uczestniczył poseł Grzegorz Braun. O jego popularności świadczy zainteresowanie lokalnych mediów i fakt, że z jego powodu konferencję prasową przedłużono o niemal godzinę. Poseł Braun podziękował wszystkim, którzy podzielają ideały Konfederacji i wspomniał o dramatycznych skutkach społecznych pandemii.

Pragnę̨ serdecznie podziękować́ wszystkim tym, którzy jasno opowiadają̨ się̨ za chęcią̨ walki o nasze ideały. Biuro poselskie w Krośnie, głęboko w to wierzę, będzie miejscem, w którym każdy znajdzie wsparcie. Zwróćmy uwagę̨ na naszą młodzież̇, na wzrost liczby samobójstw, na problemy natury psychicznej. Jeśli ktoś́ zobojętniał na samego siebie niech ma wgląd chociażby na nasze dzieci.

Czy Konfederacja rozbije POPiS?

Jakub Kędzierski zwrócił z kolei uwagę na dominujący w społecznej świadomości schemat podziału Polski na PO-PiS.

Ten sztuczny podział zostaje unicestwiony, dziś́ już̇ nie obowiązuje. Dziś́ okazuje się̨, że polskie społeczeństwo jest pojęciem dużo szerszym niż̇ tylko wynikową walki dwóch partii politycznych. Ta jednostka terenowa Konfederacji w Krośnie będzie działać́ i będzie wpływać́ na coraz lepsze wyniki wyborcze – objaśniał Kędzierski.

polskie społeczeństwo jest pojęciem dużo szerszym niż̇ tylko wynikową walki dwóch partii politycznych

Jakub Kędzierski

Podczas konferencji prasowej głos zabrał także szef biura Konfederacji w Krośnie Ryszard Skotniczny:

Będziemy stali otworem dla wszystkich tych, którzy będą̨ potrzebować́ pomocy i wsparcia. Nie dopuścimy do tego by znów lockdown zniszczył gospodarkę. Liczymy, że będziemy w stanie pomagać́ samorządom i społeczeństwu, aby te hasła z którymi idziemy realizowane były w praktyce.

Krosno Miasto Szkła jest ważne dla Konfederacji

Po konferencji prasowej uczestnicy udali się do ratusza na spotkanie z prezydentem Piotrem Przytockim, gdzie  przez kilkanaście minut dyskutowali o sytuacji samorządów i zadeklarowali chęć́ współpracy na rzecz lokalnej społeczności.

Następnie, po Mszy Świętej w krośnieńskiej Farze, politycy spotkali się z mieszkańcami.

Spotkanie miało charakter otwarty i zgromadziło wielu młodych ludzi. W jego trakcie poseł Grzegorz Braun mówił, że jedynie od nas zależy, czy ten  walec antycywilizacyjny będziemy w stanie opóźnić́ (…) aby potem zepchnąć́ go całkowicie do rowu.

Rozwój wynika tylko z ryzyka, bezpieczeństwo to śmierć́

Janusz Korwin Mikke

Bezkompromisowy głos, tylko w swoim stylu, zabrał w formie online Janusz Korwin Mikke:

Cały rozwój bierze się̨ wyłącznie z ryzyka, to ryzyko buduję nasz współczesny świat. Ryzykują̨ kobiety, decydując się̨ na posiadanie dzieci i dzięki nim świat się̨ rozwija, ryzykują̨ swoją renomą i majątkami  naukowcy i dzięki nim świat idzie naprzód. Rozwój wynika tylko z ryzyka, bezpieczeństwo to śmierć́.

Biuro działa przy ul. Blich 1 w Krośnie i otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 18.00

Redakcja Krosno365
Redakcja Krosno365https://krosno365.pl
Krośnieński portal informacyjny krosno365.pl. Najnowsze, rzetelne informacje z życia Krosna i powiatu krośnieńskiego.
- Reklama -
Przegrywanie kaset VHS
Wyróżnione
Podobne artykuły

5 KOMENTARZE

0 0 głosy
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Obywatel

I to jest obiektywne meidum – wyborcza odstawila taki szajs ze to glowa mala… Takie media to jest nasza szansa dla wolności dzienkiarstwa BRAWO !

Michał Sędziszewski

Konfederacja w krosnie dziala oda dawna, kędzierskiego pchaja gdzie sie da (lub on sam haha) ale czy to da efekty to ne sadze.. niskie podatki to nie wyjscie.. w polsce sa sprawy wazne jak LGBT, Aborcja etc.. a nie paliwo po 6 zl.. oj uwierzycie ich stac.

Daniel.k

Dla takich polityków jak Braun i Korwin-Mikke to tylko Podkarpacie zostaje….! No może też Podlasie 

Kolibdd22

Wiecie co szacunek za jedno! Za to za co nigdy K24 nie bedzie mialo obywatelskiego szacunku – za obiektywizm i nie zamykanie się w swoich bańkach! Dzięki Krosno365

Anna B.

Skotniczny nie nadaje się na żadne stanowisko. To karierowicz szukający ciepłej posadki, zmienny jak chorągiewka. PiS go nie przyjął, teraz chce wykorzystywać rosnącą popularnośc Konfederacji żeby budować sobie karierę. Daliście się nabrać jak małe dzieci.

5
0
Kliknij, żeby przejść do komentarzyx