- Reklama -Zegarki damskie_kreacje_świąteczne - porównaj na Ceneo.pl
Strona głównaKrosnoWiadomościKrośnieński policjant zatrzymał po służbie złodzieja w supermarkecie

Krośnieński policjant zatrzymał po służbie złodzieja w supermarkecie

- Reklama -Odzież damska - zobacz ceny

Krośnieński policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał sprawcę kradzieży sklepowej. Dzięki zdecydowanej reakcji funkcjonariusza, skradziony towar został odzyskany, a złodzieja ukarano wysokim mandatem.

Do zdarzenia doszło 17 listopada w godzinach popołudniowych, na terenie jednego z krośnieńskich supermarketów. Podczas zakupów, będący w czasie wolnym od służby funkcjonariusz, zwrócił uwagę na zachowanie dwóch mężczyzn, którzy w sposób arogancki odnosili się do personelu placówki. Poddawali w wątpliwość jakość sprzedawanych produktów i krytykowali poziom obsługi klientów.

Klienci odwracali wzrok, by samemu nie paść ofiarą werbalnej agresji awanturników. Obserwujący zdarzenie policjant zauważył jednak, że jeden z mężczyzn, wykorzystując powstałe zamieszanie, włożył do swojego plecaka kilka produktów. Po chwili podszedł do linii kas, rozdzielił się ze swoim kompanem i nie płacąc za znajdujący się w plecaku towar, wyszedł ze sklepu.

Widząc, co się dzieje, policjant wybiegł za sprawcą kradzieży, obezwładnił go i doprowadził z powrotem na teren placówki handlowej. Oczekując na przyjazd umundurowanego parolu, mężczyzna zachowywał się agresywnie w stosunku do funkcjonariusza i w sposób wulgarny manifestował swoje niezadowolenie z sytuacji, w której się znalazł. Złodziejem okazał się 41-letni mieszkaniec Krosna.

Dzięki zdecydowanej reakcji policjanta, skradziony towar został odzyskany i w stanie nienaruszonym wrócił do dalszej sprzedaży. Zatrzymanego na gorącym uczynku sprawcę ukarano mandatem w wysokości 500 złotych.

- Reklama -Motoryzacja - sprawdź opinie
ŹródłoKMP Krosno
Redakcja Krosno365
Redakcja Krosno365https://krosno365.pl
Krośnieński portal informacyjny krosno365.pl. Najnowsze, rzetelne informacje z życia Krosna i powiatu krośnieńskiego.
- Reklama -AGD - wybierz na Ceneo.pl
Wyróżnione
- Reklama -Zdrowa żywność na Ceneo
Podobne artykuły
Kurtki i płaszcze damskie - porównaj na Ceneo

1 KOMENTARZ

5 1 głos
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jacek

Zapraszamy do oglądania i śledzenia kanału. https://www.youtube.com/watch?v=VHx63F4gmUM

1
0
Kliknij, żeby przejść do komentarzyx