- Reklama -
Fotografia ślubna
Strona głównaKrosnoKrośnieński policjant plebiscytu „Osobowość Roku 2020”

Krośnieński policjant plebiscytu „Osobowość Roku 2020”

Krośnieński policjant został finalistą wojewódzkiego etapu plebiscytu „Osobowość Roku 2020”. Funkcjonariusz znalazł się w elitarnym gronie przedstawicieli świata kultury, nauki, biznesu, polityki oraz działaczy społecznych i charytatywnych Podkarpacia.

Kapituła konkursowa doceniła zaangażowanie krośnieńskiego policjanta w podejmowanie inicjatyw pomocowych na rzecz mieszkańców regionu. Sierż. szt. Arkadiusz Pałys uzyskał nominację w kategorii „działalność społeczna i charytatywna”.

Organizatorzy plebiscytu wskazywali na kreatywność funkcjonariusza w poszukiwaniu sposobów usprawnienia systemu wsparcia służb ratowniczych regionu walczących z pandemią. Podkreślali także aktywność policjanta w zakresie inicjowania projektów pomocowych adresowanych dla osób potrzebujących wsparcia.

Do 10 czerwca b.r. mieszkańcy regionu głosowali na wytypowaną przez siebie osobę, spośród ponad 200 kandydatów. Policjant zwyciężył w etapie powiatowym, a w wojewódzkim finale, wśród najbardziej aktywnych działaczy społecznych Podkarpacia, zajął wysokie 8 miejsce.

Serdecznie gratulujemy sukcesu, życząc pomyślności i osobistej satysfakcji z realizowanych inicjatyw na rzecz osób potrzebujących.

Redakcja Krosno365
Redakcja Krosno365https://krosno365.pl
Krośnieński portal informacyjny krosno365.pl. Najnowsze, rzetelne informacje z życia Krosna i powiatu krośnieńskiego.
- Reklama -
Przegrywanie kaset VHS
Wyróżnione
Podobne artykuły
0 0 głosy
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Kliknij, żeby przejść do komentarzyx