- Reklama -Zegarki damskie_kreacje_świąteczne - porównaj na Ceneo.pl
Strona głównaKrosnoI Krośnieńska Przedszkoliada Piłkarska za nami!

I Krośnieńska Przedszkoliada Piłkarska za nami!

- Reklama -Odzież damska - zobacz ceny

We czwartek 22 września br. na hali sportowej przy ulicy Legionów w Krośnie odbyła się I Krośnieńska Przedszkoliada. Pomimo złej pogody wzięło w niej udział sześć krośnieńskich przedszkoli.

Łącznie ponad 145 osób, w tym 99 uczestników brało udział w piłkarskich torach przeszkód i mini turnieju piłkarskim. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal wraz z dyplomem.

Celem Przedszkoliady jest pobudzenie najmłodszych dzieci do ruchu, współzawodnictwo, edukacja zdrowego odżywiania się, oraz popularyzacja piłki nożnej.

Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Krosna. Wydarzenie zostało zrealizowane przy pomocy finansowej Miasta Krosna.

Przedszkola biorące udział w wydarzeniu:

  • Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Planeta 21
  • Niepubliczne Przedszkole „Mali odkrywcy”
  • Przedszkole Miejskie Nr 3
  • Przedszkole Miejskie Nr 8
  • Przedszkole Miejskie Nr 10
  • Przedszkole miejskie Nr 11

Organizatorem był Football Academy Krosno. Współorganizatorami Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie

Sponsorzy: Miasto Krosno, Auto-Complex – Dealer KIA, Woda Źródlana Iwoniczanka, Drukarnia Multeo, Betoniarnia Zambet.

Patroni medialni: nowiny24, nowiny, tvKrosno.pl, krosno365.pl, krosnoCity.pl

Football Academy to elitarna sieć szkółek piłkarskich dla dzieci w wieku 4-12 lat. Bazujemy na angielskich metodach treningowych i organizacyjnych. Ich motto to: „Trenuj z pasją!”. Podstawową misją Football Academy jest podnoszenie poziomu sportowego oraz organizacyjnego dziecięcej piłki nożnej w Polsce. Football Academy za podstawowy cel stawia sobie wysoki komfort treningu, zadowolenie dziecka z odbytych zajęć oraz doskonały kontakt z rodzicami swoich podopiecznych.

Jesteśmy ekspertami w pracy z młodymi sportowcami, dlatego zapraszamy na zajęcia do  Football Academy – lidera wśród szkółek piłkarskich w Polsce. Na nasze zajęcia w całym kraju uczęszcza blisko 14 000 młodych adeptów piłki nożnej, którzy w naszym oddziale w Krośnie nie będą pracować jedynie nad sprawnością fizyczną. Wykwalifikowana kadra trenerska wychowuje, uczy zdrowej rywalizacji i systematyczności, a także buduje pewność siebie i umiejętność osiągania zmierzonych celów.

Jeśli to nie wystarcza to z przyjemnością odpowiemy na pytanie – „Co nas wyróżnia?”. Od września 2020 roku jako pierwsza i jedyna akademia piłkarska na świecie uruchomiliśmy „Grywalizację Football Academy”. Jest to innowacyjny system, który polega na wprowadzeniu punktów, poziomów i odznaczeń odzwierciedlających realne osiągnięcia w wirtualnym świecie!

Każdy zawodnik, który dołączy do Football Academy zyska swój unikalny – wirtualny profil gracza, który rozwijał będzie wraz z postępami dokonywanymi na prawdziwym boisku! Do zdobycia wiele kolekcjonerskich medali, wiele poziomów do pokonania oraz wielu rówieśników czeka na wyścig w kilku rodzajach rankingów!

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest dla Was harmonijny rozwój Waszych pociech, dlatego opierając się na wieloletnim doświadczeniu przygotowaliśmy program, który pozytywnie wpływa na kształtowanie osobowości i wychowuje poprzez sport.

- Reklama -Motoryzacja - sprawdź opinie
Redakcja Krosno365
Redakcja Krosno365https://krosno365.pl
Krośnieński portal informacyjny krosno365.pl. Najnowsze, rzetelne informacje z życia Krosna i powiatu krośnieńskiego.
- Reklama -AGD - wybierz na Ceneo.pl
Wyróżnione
- Reklama -Zdrowa żywność na Ceneo
Podobne artykuły
Kurtki i płaszcze damskie - porównaj na Ceneo
0 0 głosy
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Kliknij, żeby przejść do komentarzyx