- Reklama -Zegarki damskie_kreacje_świąteczne - porównaj na Ceneo.pl
Strona głównaPozostałeCiekawy i niezwykle wartościowy projekt, w centrum którego znajduje się rodzina

Ciekawy i niezwykle wartościowy projekt, w centrum którego znajduje się rodzina

- Reklama -Odzież damska - zobacz ceny

„Podkarpackim Rodzinom” – wsparcie i szacunek to nowy projekt, którego realizatorem jest Fundacja GALICJA SEMPER FIDELIS. Celem rozpoczętego działania jest promowanie właściwego i pozytywnego obrazu rodziny i małżeństwa. Szczególną grupą docelową są ludzie młodzi, których organizator chce zmotywować do tworzenia rodzin opartych o tradycyjne wartości, jak trwałość małżeństwa.

Warto wspomnieć także o trwającym już projekcie Fundacji GALICJA SEMPER FIDELIS – „Podkarpackim Seniorom – wsparcie i szacunek”, w ramach którego zespół fundacji wspiera podkarpackich seniorów w projekcie. Celem projektu jest próba uświadomienia  społeczeństwu, że seniorzy, są tak samo ważni jak inni członkowie społeczeństwa, przez co zasługują na szacunek, uwagę i wsparcie.

Celem nowego projektu – „Podkarpackim rodzinom – wsparcie i szacunek” troska o właściwe miejsce rodziny w świadomości społeczeństwa. Projekt podkreśla wartość rodziny i jej wpływ na rozwój społeczeństwa. Niezwykle istotne jest kształtowanie pozytywnego wizerunku rodziny w społeczeństwie, upowszechnienie informacji, kompetencji i wytworzonych w jego ramach narzędzi, ukierunkowanych na dobro wszystkich rodzin, niezależnie od ich położenia finansowego i statusu społecznego. W ramach programu podejmowane są działania zmierzające do kształtowania pozytywnego obrazu rodziny oraz promowania macierzyństwa, ojcostwa i trwałości małżeństwa, jako związku kobiety i mężczyzny.

Prezes Fundacji Michał Delikat
Prezes Fundacji Michał Delikat

Fundacja od wielu lat wspiera ważne inicjatywy, kierując się wartościami, takimi jak: rodzina, patriotyzm, szacunek, wsparcie. Inicjatywy Fundacji od wielu już lat polegają na wspieraniu wartości tradycyjnych oraz integracji międzypokoleniowej społeczeństwa.

Fundacja GALICJA SEMPER FIDELIS to już kilkanaście lat doświadczenia, cennych inicjatyw i bardzo efektywnych działań.

Jednym z elementów projektu „Podkarpackim Rodzinom – Wsparcie i Szacunek” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach III otwartego konkursu ofert w zakresie promocji rodziny „Po pierwsze Rodzina!” na rok 2022 jest konkurs fotograficzny.

Konkurs został podzielony na trzy kategorie tematyczne:

  • fotograficzny – zaadresowany do ogółu mieszkańców województwa podkarpackiego: zadanie pt. Uchwyć piękno aktywnych rodzin.
  • literacki (dowolna forma) – zaadresowany do podkarpackich rodzin – zadanie pt. Moja koncepcja na aktywne rodzicielstwo.
  • reklamowy – stworzenie hasła promującego wielodzietność – zaadresowany do uczniów szkół ponadpodstawowych – pt. Hasło reklamowe na billboardy promujące rodziny z dwójką lub większą liczbą dzieci.

Kampania edukacyjna, którą prowadzi Fundacja GALICJA SEMPER FIDELIS buduje pozytywny wizerunek rodziny w społeczeństwie, to bardzo ważny przekaz adresowany do całego społeczeństwa – rzetelny, prawdziwy oraz zwalczający negatywne stereotypy, które szkalują obraz rodziny.

Projekt dąży do upowszechnienia wśród mieszkańców Podkarpacia poglądu, że rodzina oparta o związek kobiety i mężczyzny jest szczególnym dobrem społecznym, które należy pielęgnować i szanować.

Na terenie Podkarpacia prowadzona jest również kampania bilbordowa promującą wizerunek rodziny.

- Reklama -Motoryzacja - sprawdź opinie
Redakcja Krosno365
Redakcja Krosno365https://krosno365.pl
Krośnieński portal informacyjny krosno365.pl. Najnowsze, rzetelne informacje z życia Krosna i powiatu krośnieńskiego.
- Reklama -AGD - wybierz na Ceneo.pl
Wyróżnione
- Reklama -Zdrowa żywność na Ceneo
Podobne artykuły
Kurtki i płaszcze damskie - porównaj na Ceneo
0 0 głosy
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Kliknij, żeby przejść do komentarzyx